Ректорат Тел/Факс:    +38 (0619) 43-04-09 Приймальна комісія:    +38 (0619) 43-00-29 Деканати:    +38 (0619) 43-06-22 Адреса:    72311 Запорізька обл. м. Мелітополь, Каховське шосе, 8/2

                                   Regional Prof Party

 Спільний соціальний студентський проект“REGIONAL PROF PARTY”, заснований Запорізьким обласним центром зайнятості та Класичним приватним університетом за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, презентований у Запоріжжі, стрімко розвивається Мелітополі та районі. У нашому регіоні учасниками проекту стали Мелітопольський міський та районний центри зайнятості, Мелітопольський інститут державного та муніципального управління "Класичного приватного університету».

Головна мета проекту - підвищити шанси молоді на працевлаштування та скоротити безробіття, кажуть творці проекту і мають намір домогтися успіху, проводячи комплексну профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді.

Проект виконується в межах заходів обласної Програми “Профорієнтація”. Метою проекту є запобігання безробіттю серед молоді та сприяння збільшенню їх шансів на працевлаштування шляхом проведення комплексної превентивної роботи серед учнівської молоді з питань підвищення мотивації до вибору професій, професійного самовизначення молоді на основі усвідомлення особистісних нахилів та здібностей.

Розвиток проекту передбачає об'єднання зусиль провідних вчених і фахівців для створення найбільш ефективної системи інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо світу професій та потреб вітчизняного та регіонального ринків праці; координацію дій щодо професійної підготовки учнів відповідно до вимог роботодавців; підвищення інтересу учнівської молоді до професій, що пропонує ринок праці запорізького регіону; набуття досвіду у проектній та організаційній діяльності студентів з учнями шкіл.

Проект орієнтовано на учнівську молодь 9, 10, 11-х класів шкіл міста для інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо світу професій та потреб вітчизняного та регіонального ринків праці в межах зазначеного проекту використано інноваційні форми та прийоми (майстер-класи, тренінги від успішних професіоналів; зустрічі з професіоналами; демонстрація діяльності шкіл професійної освіти). Допомогою у визначенні професійного плану школярів стане їх власна експрес-діагностика професій в режимі часового мультиплексування та психологічна діагностика.

Для ефективності реалізації проекту передбачено активне залучення школярів до самостійного, глибокого вивчення ринку праці регіону та специфіки професій через участь шкільної молоді у конкурсі творчих робіт “Професія моєї мрії”. Безперечно, конкурси передбачають винагороди!

Віримо, що спільні дії організаторів та партнерів спільного соціального студентського проекту “REGIONAL PROF PARTY” сприятиме формуванню молодої професійної еліти України й нашого регіону та успіху кожної дитини у професійному майбутньому.