Ректорат Тел/Факс:    +38 (0619) 43-04-09 Приймальна комісія:    +38 (0619) 43-00-29 Деканати:    +38 (0619) 43-06-22 Адреса:    72311 Запорізька обл. м. Мелітополь, Каховське шосе, 8/2

Проект “Regional Prof Party” успішно стартував у Запоріжжі та продовжив свою роботу в Мелітополі. Організаторами проекту в Мелітопольському регіоні виступили Мелітопольський міський центр зайнятості, Мелітопольський районний центр зайнятості та Мелітопольський інститут державного та муніципального управління «Класичного приватного університету». За сприяння керівництва Приазовського, Якимівського та Веселівського районних центрів зайнятості була залучена до проекту максимальна кількість навчальних закладів Мелітопольського регіону.

Учні Мелітополя та Мелітопольського, Веселівського, Приазовського, Якимівського районів мали змогу познайомитись з актуальними професіями, відвідавши професійний дивертисмент, що відбувся у МІДМУ «КПУ».

Представили проект мелітопольцям та розповіли про сподівання від подальшої роботи його ініціатори  – проректор з соціально-виховної роботи Класичного приватного університету, кандидат політичних наук, доцент, Сергій Анатолійович Білоусов та директор обласної служби зайнятості, кандидат історичних наук, Ірина Олександрівна Дуднік.

Познайомитись ближче з професіями учні мали змогу, переглянувши цікаві презентації. Професія «менеджер-керівник» була представлена на ток-шоу, де всі присутні стали гостями студії, а учасниками  – справжні керівники-професіонали. Ректор Класичного приватного університету Віктор Миколайович Огаренко та директор МІДМУ «КПУ» Марина Миколаївна Радєва розповіли присутнім про секрети успіху керівництва навчальним закладом.

Про професію бухгалтера гості проекту дізнались у постановці виконавця репу з піснею, що розкрила всі аспекти майбутнім фахівцям-бухгалтерам. Тонкощами професії юриста з учасниками проекту ділилися юристи-практики, випускники МІДМУ «КПУ». Презентація професії керівника готельно-ресторанного комплексу  надала всім бажаючим можливість потрапити на шоу справжніх аніматорів та спробувати свої сили у веселому танці. Програмісти МІДМУ «КПУ» довели, що професійні якості та аналітичний розум можна вдало поєднувати з творчим характером.

Після урочистої презентації школярі мали змогу здобути професійні навички. Бухгалтери прийняли участь у тренінгу в якості співробітників фірми та познайомились з можливостями програми 1С. Програмісти спробували за 30 хвилин під керівництвом фахівців інституту створити свій власний сайт. Майбутні керівники готельно-ресторанного комплексу познайомились з тонкощами правильного сервірування та поведінки у ресторані. Учасники майстер-класу професії юрист потрапили на справжній судовий процес, де на їх очах відбувся розгляд справи Раскольникова, за мотивами всім відомого твору «Злочин та покарання». Реалістичність дійства доповнилась костюмами відповідними епосі оповідання.

Після майстер-класів учасники проекту добре розважились, прийнявши участь у караоке та інших цікавих конкурсах. Всіх присутніх переповнювали емоції та гарний настрій, активні учасники виграли призи на згадку та отримали заряд позитиву.

Загалом протягом 2014 року колективом МІДМУ «КПУ» проведено 175 майстер-класів, в яких взяли участь понад 2000 старшокласників з 72 шкіл Запорізької області.