Ректорат Тел/Факс:    +38 (0619) 43-04-09 Приймальна комісія:    +38 (0619) 43-00-29 Деканати:    +38 (0619) 43-06-22 Адреса:    72311 Запорізька обл. м. Мелітополь, Каховське шосе, 8/2

В рамках проекту “Regional Prof Party”, враховуючи зростаючу популярність професійного дивертисменту набуло доцільності проведення наступного етапу проекту.  З метою залучення нових форм зацікавлення майбутніх фахівців в отриманні професійної освіти учням шкіл запропонували на один день стати учасником Освітнього практикуму «Стратегія професійного успіху».  Урочиста презентація проекту відбулась 4 квітня 2015 року у Мелітопольському інституті державного та муніципального управління «Класичного приватного університету». За традицією оголосили про початок роботи наступного етапу роботи проекту його засновники Ірина Олександрівна Дуднік та Сергій Анатолійович Білоусов. Цього року учням представили професії журналіста, економіста, менеджера-керівника, юриста, програміста та керівника готельно-ресторанного комплексу. Почалась презентація професій музичною постановкою, де, за сюжетом, студенту наснився сон, ким би він міг стати у майбутньому. Кожна з професій була представлена окремим номером у виконанні студентів МІДМУ «КПУ».

Після відкриття учасники проекту приступили безпосередньо до навчання. За аналізом роботи RegionalProfParty”,  другий етап – Освітній практикум «Стратегія професійного успіху» став більш розширений. Метою даного практикуму стало не тільки знайомство з професіями, а й надання школярам можливості на один день зануритись у справжню студентську атмосферу. Кожен з учасників відвідав дві лекції та отримав професійні теоретичні знання, а в перерві між лекціями прийняв участь у двох майстер-класах й одразу застосував отримані знання на практиці. Юристи розповіли про основи криміналістичної ідентифікації, а на майстер-класі учні складали фоторобот. Зі специфікою керування готельно-ресторанним комплексом та особливостями туризму в різних країнах учні знайомились на лекції з організації та технології гостинності. Майстер-клас «Туристичний інструктаж» надав змогу учасникам проекту не тільки дізнатись про спорядження туриста, а й навчитись в'язати різні види вузлів. Майбутні економісти та менеджери-керівники набували навичок прийняття управлінських рішень та розподілу прибутку фірми. Потрапивши на лекцію з журналістики учні разом з викладачем розвіяли міфи про професію, а учасники майстер-класу спробували взяти інтерв’ю у зірки. Майстер-клас «Нотатки науковця» навчив майбутніх професіоналів першим крокам в їх наукових дослідженнях. Завершили свій день юні студенти участю у веселих конкурсах.

Успішно розпочавшись, проект буде реалізовуватись протягом 2015 року. У квітні проект буде презентовано для школярів Мелітопольського, Якимівського, Веселівського та Приазовського районів. На урочисту презентацію запрошуються представники від кожної школи, а, починаючи, з вересня колектив студентів та викладачів МІДМУ «КПУ» представлятимуть проект для старшокласників на базі їх навчальних закладів. Як і перший етап, лекції та майстер-класи Освітнього практикуму «Стратегія професійного успіху» проводитимуться згідно заявок від шкіл Запорізької області.

Організатори проекту впевнені, що така форма інформаційно-роз’яснювальної роботи з професійного самовизначення сприятиме формуванню молодої професійної еліти України та успіху кожної дитини у майбутньому.