Ректорат Тел/Факс:    +38 (0619) 43-04-09 Приймальна комісія:    +38 (0619) 43-00-29 Деканати:    +38 (0619) 43-06-22 Адреса:    72311 Запорізька обл. м. Мелітополь, Каховське шосе, 8/2

УВАГА!

БАЖАЮЧИМ ВСТУПИТИ НА ОСВІТНІЙ СТУПЕНЬ МАГІСТРА У 2021 РОЦІ

ПОВІДОМЛЯЄМО СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ЄВІ та ЄФВВ

 

 

Інформаційні матеріали

Визначення

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – форма вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – форма вступного випробування з іноземної (англійської, або німецької, або французької, або іспанської) мови для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), яка передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.

Учасники

Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 роцівизначено, що ЄВІ з іноземної мови буде обов’язковим для вступу на всі спеціальності за програмами магістратури. Усі, хто бажає здобути ступінь магістра за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», мають узяти участь у ЄВІ та ЄФВВ.

У 2021 році вступники до магістратури зможуть використовувати результати ЄВІ 2020-2021 років, а результати єдиного фахового вступного випробування – тільки 2021 року.

Реєстрація

У 2021 році реєстрація для проходження ЄВІ та/або ЄФВВ триватиме з 11 травня до 3 червня включно.

Реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія одного із закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови

30 червня 2021 року

Основна сесія єдиного фахового вступного випробування

02 липня 2021 року

Обов’язкові документи для реєстрації

  • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

 

Бажаєте підготуватися до ЗНО?

 

pidg do ZNO

Напевно ти, як і більшість школярів, вже багато чув про ЗНО. Адже й вчителі, й одинадцятикласники щороку з хвилюванням говорять про важливість цього тестування. Якщо ти випускник і замислюєшся над тим, як вдало скласти тестування та вступити до вишу, тоді запрошуємо тебе приєднатися до нашої дружньої родини МІДМУ «КПУ». У нас ти зможеш пройти підготовку до ЗНО з української мови та літератури on-line (щовівторка о 13:40 за посиланням https://meet.google.com/dit-pbow-eus та щоп’ятниці о 12:00 за посиланням https://meet.google.com/hkf-djmd-qxy) чи аудиторно (аудиторія № 23) та отримати можливість бути впевненішим у своїх силах та досягти високих результатів під час виконання тестових завдань!

За додатковою інформацією звертайтесь до деканату МІДМУ «КПУ» - тел. 067-618-61-69

 

 

 

 

 

 

 

Випуск коледжу


1

 

15 лютого 2021 року дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», за спеціальностями «Менеджмент» і «Готельно-ресторанна справа» отримали 36 випускників Коледжу Мелітопольського інституту державного та муніципального управління «Класичного приватного університету».

Вітаємо всіх випускників з отриманням диплому!

Бажаємо успіхів та цілеспрямованості для успішного продовження дороги до набуття професійних знань!

Кирило Бойко, випускник спеціальності «Готельно-ресторанна справа» :

«Це були дуже насичені, творчі і веселі роки мого життя. Коледж МІДМУ «КПУ» дійсно став для мене другою домівкою, а викладачі, одногрупники – рідними і справжніми друзями. Перший час, проведений в Мелітополі, був для мене непростим: я опинився без підтримки родичів і близьких ... Але всі мої переживання виявилися марними. Навчання дало мені не тільки хороші знання, завдяки яким я зможу стати висококласним фахівцем, а й допомогло стати більш самостійним, впевненим в собі, розкрити свій потенціал, в першу чергу, творчий.

Я вдячний всім, з ким доля мене звела під час навчання! Але я не збираюся зупинятися на досягнутому і буду продовжувати навчання в МІДМУ «КПУ» на 3 курсі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» . Для вступу мені не потрібно складати ЗНО, тому що я склав їх у 2019 році, ще під час навчання в коледжі.

Валерія Скоробагатько, випускниця спеціальності «Менеджмент»:

Ще зі школи я мріяла стати фахівцем в галузі управління, тому я не вагаючись обрала спеціальність « Менеджмент» і вступила до Коледжу МІДМУ «КПУ». Про свій вибір я не пожалкувала жодного разу: навчання було цікавим і насиченим , а студентське життя яскравим і веселим, тому роки навчання промайнули непомітно - і ось я випускниця!

Для себе я вирішила, що буду продовжувати навчання, а отриманий диплом дає мені змогу вступити на 3 курс освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», але для цього потрібно скласти ЗНО з «Української мови і літератури» та одного з предметів на вибір: «Математика», «Історія України», «Іноземна мова», «Біологія», «Географія», «Фізика».

Реєстрація на складання ЗНО закінчується 5 березня 2021р.