Ректорат Тел/Факс:    +38 (0619) 43-04-09 Приймальна комісія:    +38 (0619) 43-00-29 Деканати:    +38 (0619) 43-06-22 Адреса:    72311 Запорізька обл. м. Мелітополь, Каховське шосе, 8/2

DSC 0366

Мелітопольський інститут державного та муніципального управління "Класичного приватного університету" випускає у доросле життя молодих фахівців вже 20 років. Інститут йде в ногу з часом, всі напрямки, запропоновані абітурієнтам, дозволять у майбутньому претендувати на престижні посади. Такі напрямки як міжнародна економіка, облік і аудит, фінанси і кредит, менеджмент організацій, готельно-ресторанна справа, правознавство, системний аналіз і управління - на даний момент, найбільш затребувані, як серед абітурієнтів, так і роботодавців. Знання теорії повинні закріплюватися на практиці. Інститут співпрацює з провідними підприємствами міста, де і проходять стажування майбутні професіонали МІДМУ «КПУ». Практику студенти можуть проходити як в рідному місті, так і закордоном. Високий рівень знання англійської мови і комунікабельність - основні вимоги до студентів старших курсів, бажаючих освоїти ринок праці сусідніх країн.

Основною країною - базою практики є Туреччина. Сучасні готелі приймають студентів на посади аніматорів, барменів, офіціантів, працівників рецепції. Кілька тижнів навчання і потім 3-6 місяців цікавої роботи. Як би не було тривожно батькам відпускати своїх дітей так далеко від дому, але такий досвід не порівняти ні з чим. Мовна практика, нові друзі, вивчення своєї спеціальності зсередини, історія і менталітет іншої країни дозволяють розширити світогляд і подорослішати.

Майбутні юристи свої трудові реалії осягають в двох прийомних юридичної клініки інституту. Складно перебільшити відповідальність у роботі адвоката або обвинувача, що підкреслює важливість існування такої унікальної бази практики як юридична клініка «Правова допомога». Під керівництвом викладачів студенти консультують, допомагають у складанні заяв клієнтам клініки, ведуть поточну документацію. Такі навички підкріплюються стажуванням в Мелітопольському міськрайонному суді і Мелітопольському міжрайонному управлінні юстиції. До моменту отримання диплома студенти мають повне уявлення про свої майбутні професійні обов'язки.

Міжнародне співробітництво МІДМУ «КПУ» дозволяє брати участь у різних освітніх проектах. Вже 10 років інститут є постійним партнером проектів професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас та членів їх сімей. Важливий соціальний проект допоміг безлічі колишніх військовослужбовців отримати освіту за конкурентоспроможними професіями й адаптуватися до цивільного життя.

Інститут враховує не тільки потреби молоді, але і більш старшого покоління. Другий рік спільно зі службою зайнятості населення МІДМУ «КПУ» проводить перепідготовку населення за програмою навчання за ваучерами. Це програма для людей старше 45 років, з трудовим стажем від 15 років. Слухачі безкоштовно отримують освіту з актуальних спеціальностей, що дозволяє відповідати сучасному ринку вакансій.

МІДМУ «КПУ» є сучасним інститутом європейського зразка з новаторським підходом до організації навчального процесу. Крім занять студенти постійно зайняті у різних заходах, більшість з яких, стали традиціями інституту. Яскраве студентське життя назавжди залишається в серці, а якісна освіта дозволяє ствердитися у самостійному житті. Інститут пишається своїми випускниками, серед яких багато керівників, як державних організацій, так і приватних фірм. Сьогоднішні студенти МІДМУ «КПУ» стоять на першій сходинці у своє майбутнє, але з кожним днем ​​вони доводять, що стануть гідною частиною сучасного суспільства нашої країни.