Ректорат Тел/Факс:    +38 (0619) 43-04-09 Приймальна комісія:    +38 (0619) 43-00-29 Деканати:    +38 (0619) 43-06-22 Адреса:    72311 Запорізька обл. м. Мелітополь, Каховське шосе, 8/2

   Це сучасний вищий навчальний заклад європейського рівня у складі Класичного приватного університету. У навчальному закладі здійснюється робота в різноманітних напрямах діяльності таких як, наукова, міжнародна, навчально-методична, виховна та профорієнтаційна. 

Студенти МІДМУ «КПУ» активні учасники місцевих конкурсів, квестів, брейн-рингів та інших змагань, де традиційно займають призові місця. В інституті діє Юридична клініка «Правова допомога», що надає можливість майбутнім юристам набувати практичного досвіду під час навчання. Майбутні фахівці з готельно-ресторанної справи маюсь змогу проходити стажування у Туреччині, Польщі та США. Спільними зусиллями місцевої влади та адміністрації інституту засновано парк-пам’ятку садово-паркової культури «Студентський гай», який буде розташовано на прилеглій до інституту території. МІДМУ «КПУ» пишається своїми студентами й випускниками та з упевненістю дивиться у майбутнє.

 

 

 

Радева Марина Миколаївна - директор

 Мелітопольського інституту державного та муніципального управління "Класичного приватного університету", доктор економічних наук, професор. 

  Стаж педагогічної роботи у вищій школі 12 років. 

  Має більше 120 публікацій, серед яких монографії, підручники та посібники. Приймає активну участь у конференціях та інших наукових заходах України та закордону.

Licence