Ректорат Тел/Факс:    +38 (0619) 43-04-09 Приймальна комісія:    +38 (0619) 43-00-29 Деканати:    +38 (0619) 43-06-22 Адреса:    72311 Запорізька обл. м. Мелітополь, Каховське шосе, 8/2

Щорічно 30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день домашніх тварин (WorldPetsDay). Він присвячений всім одомашненим людиною тваринам і служить нагадуванням всьому людству про відповідальність за «братів наших менших». Тож не дивно, що девізом цього Дня стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив», які звернені до всіх нас.

Заходи, присвячені цьому Дню, вельми різноманітні і в кожній країні проходять по-своєму. Десь проводяться пікети на захист тварин від жорстокого поводження, десь флешмоби на підтримку створення притулку або клінік для тварин, десь виставки кішок і собак і т.і.

Ми в МІДМУ «КПУ» провели невеличке соціологічне опитування серед студентів і викладачів з метою знайти відповідь на одвічне питання: «Собаки чи кішки?». Виявилося, що любителів собак у нас – 67%, а любителів котів – 34%, а ось 9% опитуваних зробили  вибір на користь інших домашніх улюбленців : папуг, хом'ячків, кролів, рибок, черепах.

На наш погляд зовсім не важливо, якому домашньому улюбленцю ви віддаєте перевагу, головне їх любити і пам'ятати – ми відповідаємо за тих, кого приручили …

Закликаємо всіх приєднатися до цього доброго і важливого свята!