Ректорат Тел/Факс:    +38 (0619) 43-04-09 Приймальна комісія:    +38 (0619) 43-00-29 Деканати:    +38 (0619) 43-06-22 Адреса:    72311 Запорізька обл. м. Мелітополь, Каховське шосе, 8/2

День студента 2019         

    День студента 2019 — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу.Міжнародний день студента – довгоочікуване свято для всіх тих, хто здобуває освітні знання. Нині найпопулярніша форма розваг в цей день — музика та танці, також молодь великих міст в останні роки відкрила для себе новий формат — міжуніверситетських вечірок електронної танцювальної музики. Крім того, в цей день проводяться різні конференції та інші заходи, направлені на розвиток студентського самоврядування, яке є основою майбутнього державотворення.

           Разом із студентством усього світу, студентська родина Мелітопольського інституту державного та муніципального управління "Класичного приватного університету" відзначила Міжнародний день студента – свято, що зближує та об’єднує молодь, та яке асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. В цьому році наша студентська велика сім’я поповнилася багатьма новими студентами. Привітання директора  Мелітопольського інституту державного та муніципального управління "Класичного приватного університету", доктора економічних наук, професора М.М. Радєвой зі святом, вручення грамот та подяк від керівництва та викладацького складу студентам за активну участь у житті інституту, святкова програма у актовій залі, поради бувалих і мудрих випускників, конкурси, запальний танок студентів – подарунок від турецької традиційної культури ( студенти вже не перший рік проходять стажування та практику у Турції - цій гостинній та величній державі)все це задало всім гарного настрою з відчуттям піднесенності та гордісті за правильно обраний шлях у житті. Професійне свято студентів пройшло яскраво та незабутньо з щирим побажанням всім миру, добробуту та успіхів у навчанні!

 

1n2 n