Ректорат Тел/Факс:    +38 (0619) 43-04-09 Приймальна комісія:    +38 (0619) 43-00-29 Деканати:    +38 (0619) 43-06-22 Адреса:    72311 Запорізька обл. м. Мелітополь, Каховське шосе, 8/2

 

 

 

Випуск коледжу


1

 

15 лютого 2021 року дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», за спеціальностями «Менеджмент» і «Готельно-ресторанна справа» отримали 36 випускників Коледжу Мелітопольського інституту державного та муніципального управління «Класичного приватного університету».

Вітаємо всіх випускників з отриманням диплому!

Бажаємо успіхів та цілеспрямованості для успішного продовження дороги до набуття професійних знань!

Кирило Бойко, випускник спеціальності «Готельно-ресторанна справа» :

«Це були дуже насичені, творчі і веселі роки мого життя. Коледж МІДМУ «КПУ» дійсно став для мене другою домівкою, а викладачі, одногрупники – рідними і справжніми друзями. Перший час, проведений в Мелітополі, був для мене непростим: я опинився без підтримки родичів і близьких ... Але всі мої переживання виявилися марними. Навчання дало мені не тільки хороші знання, завдяки яким я зможу стати висококласним фахівцем, а й допомогло стати більш самостійним, впевненим в собі, розкрити свій потенціал, в першу чергу, творчий.

Я вдячний всім, з ким доля мене звела під час навчання! Але я не збираюся зупинятися на досягнутому і буду продовжувати навчання в МІДМУ «КПУ» на 3 курсі освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» . Для вступу мені не потрібно складати ЗНО, тому що я склав їх у 2019 році, ще під час навчання в коледжі.

Валерія Скоробагатько, випускниця спеціальності «Менеджмент»:

Ще зі школи я мріяла стати фахівцем в галузі управління, тому я не вагаючись обрала спеціальність « Менеджмент» і вступила до Коледжу МІДМУ «КПУ». Про свій вибір я не пожалкувала жодного разу: навчання було цікавим і насиченим , а студентське життя яскравим і веселим, тому роки навчання промайнули непомітно - і ось я випускниця!

Для себе я вирішила, що буду продовжувати навчання, а отриманий диплом дає мені змогу вступити на 3 курс освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», але для цього потрібно скласти ЗНО з «Української мови і літератури» та одного з предметів на вибір: «Математика», «Історія України», «Іноземна мова», «Біологія», «Географія», «Фізика».

Реєстрація на складання ЗНО закінчується 5 березня 2021р.