Ректорат Тел/Факс:    +38 (0619) 43-04-09 Приймальна комісія:    +38 (0619) 43-00-29 Деканати:    +38 (0619) 43-06-22 Адреса:    72311 Запорізька обл. м. Мелітополь, Каховське шосе, 8/2

  Протягом квітня Мелітопольський інститут державного та муніципального управління «Класичного приватного університету» радо вітав учасників IV етапу соціального студентського проекту ранньої професійної орієнтації школярів «Regional ProfParty» - освітній практикум «Практичні навички для успішної кар’єри».

  Основною метою цього етапу проекту «Regional ProfParty» було  знайомство старшокласників з великим світом професій, формування у них уявлення про свій професійний потенціал на основі діагностики і знання світу професій.

  Від засновників проекту його учасників привітали  к. і. н., директор обласної служби зайнятості І. О. Дудник, керівник Мелітопольського центру зайнятості О. Д. Темних, керівник районного центру Ю.М. Онищенко.

  В IV етапі освітнього проекту «Regional ProfParty» прийняли участь  близько 500 школярів з Мелітопольського, Веселівського, Приазовського, Якимівського районів та м. Мелітополя.

  За допомогою студентів та викладачів МІДМУ «КПУ» старшокласники ознайомилися з найбільш затребуваними професіями сучасності.

  Першою представленою професією була професія «Менеджер». У ході ток-шоу, гостем якого була директор Мелітопольського інституту державного та муніципального управління «Класичного приватного університету», д. е. н., професор, академік Академії економічних наук України М. М. Радєва, школярі познайомилися з особливостями вступу і навчання в МІДМУ «КПУ»та особистісними якостями, які повинен мати фахівець з менеджменту. Також Марина Миколаївна поділилася з присутніми своїм досвідом, як стають успішними керівниками, розповіла про те, як інституту вдається витримувати конкуренцію на ринку освітніх послуг вже майже 20 років, та про найважливіші досягнення у роботі, познайомивши всіх присутніх з успішними випускниками МІДМУ «КПУ».

  Продовжила презентацію професія «Юрист», ознайомивши школярів з вимогами та якостями юристів. Завідувач кафедри права, криміналіст головного управління Міністерства внутрішніх справ Запорізької області, підполковник міліції О. І. Жеребко провів практичне заняття «Методика складання дактилоскопічної карти».

  Фахівці з бухгалтерського обліку і оподаткування презентували професію бухгалтера веселою піснею та танцем. А на прямому зв’язку із МІДМУ «КПУ» з Жешувської політехніки присутніх привітав завідувач кафедри економіки, д. е. н., професор, академік Академії економічних наук України А. А. Ткач.

  Спеціальність «Готельно-ресторанна справа» запальним танцем представили студенти, які пройшли стажування в найкращих готелях Туреччини. А на практичному занятті, яке провів доцент кафедри готельно-ресторанної справи О. П. Рогаль, школярі познайомилися з основами етикету гостинності та сервірування.

  Завершили презентацію професій провідні програмісти МІДМУ «КПУ»,  представивши гумористичну мініатюру та пісню про професію «Програміст». На практичному занятті завідувача кафедри системного аналізу, старшого викладача О. М. Павленко, школярі спробували свої сили у створенні мультиплікаційних роликів.

  Провідний психолог нашого інституту, д. психол. н., декан факультету права, соціальних та системних наук , професор Т. В. Ткач провела  з учасниками проекту тестування, за допомогою якого були визначені професії, які б відповідали їх здібностям і психологічним властивостям  , а тому зможуть допомогти школярам у майбутньому професійному самовизначенні. Результати тестування  його учасники отримали індивідуально на свою електронну адресу.

  Наприкінці свята школярі прийняли участь у розважальній програмі з веселими конкурсами та караоке, де змогли показати свої таланти і креативні здібності.

  Чекаємо всіх наступного року на ювілейному V етапі Спільного соціального студентського проекту ранньої професійної орієнтації школярів «Regional Prof Party» у Мелітопольському інституті державного та муніципального управління «Класичного приватного університету»!

 

fstyN jeBT4

 

G5h52zr6Bs4

 

NEXXQ5uqMf0

 

Qppo3kpSIZI

 

s5cICkVqdNY

 

zoFwR9TElQ8

 

uIZaWsNHlS4

 

ZWlZtrODaOc